O nas

 

„Ogrody Armino Sp. z.o.o.” to działająca na rynku polskim firma projektowo – wykonawcza, z siedzibą w Wiśniewce koło Sępólna Krajeńskiego, wykonujemy kompleksowo ogrody oraz tereny zieleni publicznej. Projekty w naszej firmie wykonywane są przez inż. arch. kraj. Armina Liszka i inż.arch.kraj.  Mateusza Borutę. Znajdują one uznanie szerokiej gamy klientów o różnych upodobaniach.

Wykonujemy wszystkie niezbędne prace, od projektu, po prace ziemne, odwodnienia terenu, prace brukarskie, chodniki, ścieżki, oczka wodne, po prostu wszystko co musi być wykonane.

Przewodzi nam pasja do kreowania piękna w przestrzeni wokół nas. Nasz kraj, pomimo dość surowego klimatu, jest piękny i daje architektom krajobrazu szerokie pole do popisu. Wiele z naszych rodzimych roślin oferuje szeroką gamę kolorów, tekstur, kształtów, zapachów… Polska jest naprawdę piękna!
Zrozumienie potrzeb i zamiłowań klientów, wpisanie ich w autorski projekt, odpowiedni dobór roślin, wreszcie rzetelne, profesjonalne wykonanie założeń projektowych, oraz fachowa pielęgnacja, które składają się na satysfakcję i radość, to podstawowe atuty i cele w naszym działaniu. 

„Nie boimy się patrzeć na ogrody z różnej perspektywy. Czasem warto wznieść się w przestworza lub położyć na pachnącej trawie, aby zaproponować Klientom nietuzinkowe rozwiązania.”